top of page

Bahadır ŞAH

WES Team

1985'te Bursa'da dünyaya geldi.

İlk, orta ve lise eğitimlerini Bursa'da tamamladı. Ön lisans eğitimini 2006'da Afyon Kocatepe Üniversitesi İşletmecilik bölümünde tamamladı. 2011 yılında Uludağ Üniversite İşletme bölümünden mezun oldu.

Dış Ticaret ve Lojistik Öğrenci Topluluğu başkanlığı döneminde Lojistik Günleri ve Dış Ticaret Zirvesi etkinliklerini düzenledi. K.Ö.Y (Köye Öğrenci Yardımı) gönüllü projesinde Tanıtım ve Sponsorluk işlerini yürüttü.

Bilim Merkezi fikrini proje haline getirip bir çok kurumla paylaştı. Bursa Büyükşehir Belediyesi projeyi kabulü sonrasında proje ekibinde görev aldı.

2014 yılında açılıştan itibaren Halkla İlişkiler, Kurumsal İletişim, İşletme ve Pazarlama Koordinatörü olarak görev yaptı. Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa'da iş birlikleri kurdu ve uluslararası bir çok etkinlikte görev aldı. Ulusal çapta marka olan Bilim Şenliği, Science Expo, Astrofest gibi etkinlikleri gerçekleştirdi.

İş hayatı süresince şirketler, kamu kurumları, okullar, stk'lar, avm'ler, acenteler, ajanslarla yapılan bir çok etkinliği tasarladı ve yürüttü.

Evli ve 2 kedisi var. İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip olmakla birlikte dijital pazarlama, proje yazımı, insan kaynakları, sosyal medya, sosyal girişimcilik konularında kendini geliştirdi.

2019 Ağustos itibariyle WES Team adı altında eğitim, organizasyon ve danışmanlık faaliyetlerinde bulunan bir girişime başladı.

bottom of page